تماس با ما
Manager

شماره تلفن : 86-18761554585

Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD

بامبو و صنایع چوب چوب Yixing huayuan. با مسئولیت محدود

  • Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD
  • Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD
  • Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD
  • Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, فروشنده
مارک های هوآویان تعداد کارمندان 100~200
فروش سالانه 2.5 Million-5 Million سال تاسیس 2000
صادرات کامپیوتر 70% - 80%
معرفی

Yixing Huayuan بامبو و چوب محصولات شرکت ، آموزشی ویبولیتین واقع در Yixing شهر مشهور به دلیل منابع زیبا بامبو ، یک تولید کننده حرفه ای speciallized در دامن پرده بامبو ، تشک و پرده است. شرکت ما در سال 2000 تأسیس شده است ، 5000 متر مربع را با فروش سالیانه بیش از 2 میلیون دلال آمریکایی پوشش می دهد. محصولات بامبو در سراسر دنیا به فروش می رسد. با استفاده از اصل مدیریت "محصولات با کیفیت خوب ، بهترین قیمت ، برای جلب رضایت مشتریان" ، ما به طور استاندارد استاندارد سیستم کیفیت ISO9001 را اجرا می کنیم ، به طور مداوم مدیریت داخلی ما را بهبود می بخشیم و تحقیقات خود را تقویت می کنیم و قدرت توسعه برای افزایش توانایی تولید ما و ارائه خدمات خوب به مشتریان. ما صمیمانه از همه دوستان در سراسر جهان برای همکاری با ما و بازدید از کارخانه ما استقبال می کنیم. ما مشتاقانه می خواهیم روابط تجاری با شما برقرار کنیم!

تاریخ

Yixing Huayuan بامبو و چوب محصولات شرکت ، آموزشی ویبولیتین واقع در Yixing شهر ، تخصص در پرده بامبو حدود 20 سال است. ما متعهد شدیم از هیچ تلاشی برای برآورده کردن خواسته های مشتری استفاده نکنیم ، و در نهایت سود مضاعف خود را با کیفیت بالا اما کم هزینه محصولات کاهش دهیم. ما با رعایت نیازهای مشتری به عنوان هسته اصلی ، ما متعهد به ارائه راهکارهای فناوری با کیفیت بالا و سفت و سخت جعبه سفت و سخت هستیم که باعث توسعه صنعت بسته بندی خواهد شد.

سرویس

خدمات ما

حدود 20 سال در پرده بامبو تخصص دارد.

بیش از 10 سال خدمات با تجربه از سفارش شما پشتیبانی می کنند.

خدمات تحویل سریع به میزان رضایت مشتری کمک می کند تا به 99٪ برسد.

تحویل سریع ، MOQ کوچک.

با کیفیت بالا ، خدمات با تجربه عالی و غنی ، متخصص قابل اعتماد شما خواهد بود.

کارخانه ما بیش از ده ها سال تجربه تولید دارد.

ما می توانیم انواع پرده بامبو با مشخصات مختلف را به مشتریان ارائه دهیم.

ما مشتاقانه منتظر همکاری طولانی مدت با مشتریان هستیم ، بهترین خدمات و خدمات پس از فروش را برای همه مشتریان خود انجام خواهیم داد. اگر شما هر گونه سوال ، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. ما در اولین فرصت به شما پاسخ خواهیم داد.

تیم ما

کارکنان فروش بسیار اختصاصی ما هرگز از این مایل اضافی برای برآوردن و فراتر از انتظارات مشتری خودداری کرده اند. ما بدون توجه به اندازه تجارت یا صنعت آنها ، با مشتریان خود با همان وفاداری و فداکاری رفتار می کنیم.